Може да се направат различни видови шатори со различни форми и големини според побарувачката на клиентите.
Јазик

Настан на отворено со постојана алуминиумска структура, луксузен коњ за шатор во одморалиште за свадба

Барате добавувач на венчаници? COSCO Специјализирана за изложбени шатори за продажба, Ве молиме контактирајте! Настан на отворено со трајна алуминиумска структура, луксузен коњ за шатор во одморалиште за свадбена забава https://coscotent.com
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Телефонски:

+86-750-3131385 (24 hours)

Е-пошта:

alfred@coscoal.com
Испратете го вашето барање
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Име
Е-пошта
содржина

Испратете го вашето барање